AKP Tunceli İl Başkanı'ndan askeri tören açıklaması: Duraksadığım esnada çekilmiş
Haber
29 Temmuz 2022 - Cuma 06:48
 
AKP Tunceli İl Başkanı'ndan askeri tören açıklaması: Duraksadığım esnada çekilmiş
Özaydın'ın Çemişgezek Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaretinde askeri törenle karşılandığına dair görüntüler tartışma yarattı
Gündem Haberi
AKP Tunceli İl Başkanı'ndan askeri tören açıklaması: Duraksadığım esnada çekilmiş

AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın, askeri törenle karşılandığı iddialarına ilişkin olarak, "Kalekol Komutanımızı beklemek için bir an duraksadığım esnada alınmış bir görüntü kesitinin, AK Partimizin saha çalışmalarını yıpratmak ve jandarmamızı karalamak isteyen belli odaklarca tezvirat malzemesi olarak kullanılması kabul edilemez" dedi. 
 
Özaydın'ın Çemişgezek Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaretinde askeri törenle karşılandığına dair görüntüler sosyal medyada tartışma yaratmış ve Tunceli Valiliği inceleme başlatmıştı. Daha sonra ise karakol komutanı görevden alındı.
 
 
AKP İl Başkanı Sercan Özaydın, Çemişgezek ilçesinde Gedikler Jandarma Karakol Komutanlığı ziyaretindeki görüntüleriyle ilgili açıklama yaptı.
 
 
Özaydın, "Kalekolumuzdan ayrılırken, hemen arkamda Belediye Başkanımızla gelen Kalekol Komutanımızı beklemek için bir an duraksadığım esnada Kalekol Komutanını bekleyen jandarmamızın alınmış bir görüntü kesitinin, AK Partimizin her daim tevazu ve samimiyet şiarıyla sürdürdüğü saha çalışmalarını yıpratmak ve kahraman jandarmamızı karalamak isteyen belli odaklarca tezvirat malzemesi olarak kullanılması asla kabul edilemez." ifadelerini kullandı.
 
 
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı