Erdoğan Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor
Haber
08 Aralık 2021 - Çarşamba 16:30
 
Erdoğan Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde toplandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor.
Gündem Haberi
Erdoğan Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor

FERSUDE - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

-Türkiye, şehit yakınlarına galiz küfürle eden bir milletvekilinin şokunu atlatamamışken, bu defa da Genel Kurul’da yaşanan bir başka edepsizlik örneği ile sarsılmıştır. Üstelik bu edepsizlik Meclis’in ikinci büyük partisinin genel başkanı tarafından gerçekleştirilmiştir.

 

- (CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM’deki el hareketi) Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin asaletine, nefasetine, nezaketine, nefasetine, izzetine velhasıl bu yüce kurumun faziletine uygun davranışlar sergilemeye davet etmek de bizim görevimizdir.

 

-Biz ne yaptığımızı biliyoruz, nasıl yapacağımızı, ne elde edeceğimizi de biliyoruz. Milletimizden bize güvenmesini ve sabırlı olmasını istiyorum.

 

-Buradan bir müjde de çiftçilerimize vermek istiyorum. 651 bin üreticimize, 2,6 milyar liralık yardımı Aralık ayının 2’inci yarısında çiftçilerimizin hesaplarına yatırıyoruz.

 

Ayrıntılar geliyor...

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı