KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi
Haber
01 Ekim 2021 - Cuma 07:57
 
KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi
KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi. Akıllı’nın Meriç Nehri’ni geçtikten sonra dinlenmek için arkadaşlarından ayrıldığı ve daha sonra haber alınamadığı belirtildi.
Gündem Haberi
KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi

FERSUDE - KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı Meriç Nehri’nde yaşamını yitirdi. Akıllı’nın Meriç Nehri’ni geçtikten sonra dinlenmek için arkadaşlarından ayrıldığı ve daha sonra haber alınamadığı belirtildi.

 

Kronos’da yer alan haberde, KHK’lı biyoloji öğretmeni Erkan Akıllı dün Meriç’te vefat etti. Çorum FEM Dershaneleri’nde ve KHK ile kapatılan Uzman Kariyer KPSS Merkezi’nde müdürlük yapan Akıllı, 2017 yılında 5 ay Çorum L Tipi Cezaevinde kaldı. Sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen Akıllı’ya verilen 6 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onaylandı.

 

Boldmedya’dan Sevinç Özarslan’ın haberine göre, Meriç’ten Yunanistan’a geçtikten sonra iki saat yürüdüğü için yorulan ve dinlenmek isteyen Akıllı’nın yol arkadaşlarına “Siz gidin, ben size yetişirim” dediği ve bir daha kendisinden haber alınamadığı öğrenildi. Meriç’te öldüğü ise jandarma ailesini otopsi için çağırdığında ortaya çıktı. Biraz kilolu olan ve çeşitli rahatsızlıkları bulunan Akıllı’nın tam olarak başına ne geldiği henüz bilinmiyor.

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji mezunu olan 47 yaşındaki Akıllı’nın tek kızı bu yıl tıp fakültesini kazandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı