Red Dead Redemption 2’deki gizli detay ortaya çıktı
Haber
30 Haziran 2021 - Çarşamba 08:24
 
Red Dead Redemption 2’deki gizli detay ortaya çıktı
Red Dead Redemption 2 oyununda birçok detay zamanla oyuncular tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Bir TikTok kullanıcısı yeni ayrıntı keşfetti.
Bilim ve Teknoloji Haberi
Red Dead Redemption 2’deki gizli detay ortaya çıktı

FERSUDE - Red Dead Redemption 2 oyununda birçok detay zamanla oyuncular tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Bir TikTok kullanıcısı yeni ayrıntı keşfetti.

 

Rockstar Games başta GTA serisi olmak üzere her yapımında birçok gizli ayrıntıya yer veriyor. Bu detaylar kimi zaman haritalarda, kimi zamansa hikayenin içerisinde oyuncular tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Ünlü oyun geliştiricisinin son sürprizi ise Red Dead Redemption 2 yapımından geldi.

 

Western temalı popüler aksiyon-macera oyunu sürekli olarak farklı detaylarla hayranlarını şaşırtıyor. Ancak ortaya çıkan son ayrıntı, diğerlerinden biraz farklı. Bir TikTok kullanıcısı tarafından keşfedilen kareler, sosyal medyada yapımın sevenleri tarafından büyük ilgi uyandırdı.

 

Red Dead Redemption 2 oyuncuların kendilerini dünyanın içerisinde hissetmelerini sağlayan çok sayıda animasyon ve mekanik barındırıyor. Yapım o kadar büyük ki çoğu hayran yayınlandıktan iki yıl sonra hala gizli detaylar buluyor. Bazı keşifler haritaya dağılmış nadir animasyonlar ya da küçük sahneler barındırıyor.

 

 

Red Dead Redemption 2‘nin ‘Help A Brother Out‘ görevinde özel ayrıntılar yer alıyor. Bir TikTok hesabı tarafından belirtilen detay ana karakter Arthur‘un su birikintisinde düşmanı yere sermesinden sonra gerçekleşiyor. Oyuncular sudayken şahsı öldürmeye gittiğinde Arthur kafasını suya iterek direkt boğmaya başlıyor.

 

Çoğu oyuncu muhtemelen bu detayla karşılaşmayacak. Ancak Red Dead Reademption 2‘nin ne kadar gerçekçi olduğunu gözler önüne seriyor.

 

Ayrıntılı animasyon Red Dead Redemption 2‘nin diğer gizli detayları kadar etkili değil. Ancak oyunu oynarken doğal olarak hiçbir yerden görmeden keşfeden oyunculara çok şey katabilir. Yapımın çekiciliğinin büyük kısmı eylemlere tepki olarak gerçekçiliği ve ayrıntıyı koruyabilmesi.

 

Red Dead Redemption 2‘de vahşi batıyı hissetmek isteyen oyuncular için mümkün olduğunca ayrıntı var. Hayranlar geliştirici Rockstar Games‘in özellikle yeni konsollarla birlikte yeni oyunlarına çok sayıda detay ekleyeceğini düşünüyorlar. Stüdyo henüz yeni yapımları için herhangi bir şey açıklamadı.

 

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim sistemi: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K ya da AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 2 GB ya da AMD Radeon R9 280 3 GB
  • Depolama alanı: 150 GB boş alan

Önerilen

  • İşletim sistemi: Windows 10 – Nisan 2018 güncellemesi
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K ya da AMD Ryzen 5 1500x
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 480 4 GB
  • Depolama alanı: 150 GB boş alan

 

KAYNAK

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı