14 yaşındaki Reyhan'dan 22 gündür haber alınamıyor
Haber
24 Ağustos 2021 - Salı 08:30
 
14 yaşındaki Reyhan'dan 22 gündür haber alınamıyor
Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde 22 gün önce telafi kursuna gittiğini söyleyerek evlerinden çıkan, Suriye uyruklu 14 yaşındaki Reyhan Hachüseyin'den haber alınamıyor.
Yaşam Haberi
14 yaşındaki Reyhan'dan 22 gündür haber alınamıyor

FERSUDE - Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde 22 gün önce telafi kursuna gittiğini söyleyerek evlerinden çıkan, Suriye uyruklu 14 yaşındaki Reyhan Hachüseyin'den haber alınamıyor.

 

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde Suriye asıllı Cemal (42) ve Ülfet Hachüseyin (37) çiftinin 2 çocuğundan Reyhan (14), 2 Ağustos günü kursa gideceğini söyleyerek evden çıktı. Geri dönmeyen Reyhan’a ulaşamayan ailesi polise kayıp başvurusunda bulundu.

 

Kızıyla aralarında hiçbir sorun olmadığını belirten Cemal Hachüseyin, "Evden çıktığı zamandan bu yana kızımdan haber alamadık. 22 gündür kayıp, kendimizde aramalar yaptık ama bir sonuç çıkmadı. Kızımın hayatından endişe ediyorum. Bir an önce bulunursa çok mutlu olacağız" dedi.

 

Çiftin oğlu 12 yaşındaki Ahmet Hachüseyin ise, "Ablamdan 22 gündür haber alamıyoruz. Suriye'de evimiz bombalandı. 2 amcam ve çok sayıda yakınımız öldü. Biz de Türkiye'ye geldik. Şimdi de ablam kayboldu. Annem her gece ağlıyor" diye konuştu.

 

Polis ekipleri, Reyhan Hachüseyin’i bulmak için çalışma başlattı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı