Ankara Adliyesi'nde Kuran kursu açılıyor
Haber
10 Haziran 2022 - Cuma 10:53
 
Ankara Adliyesi'nde Kuran kursu açılıyor
Ankara Adliyesi'nde hakim ve savcılar ile personele gönderilen mesajda, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca düzenlenen Yaz kursları kapsamında Kuran kursu verileceği duyuruldu.
Gündem Haberi
Ankara Adliyesi'nde Kuran kursu açılıyor

FERSUDE - Ankara Başsavcılığı'nca adliyede görevli hakim ve savcılar ile personele gönderilen mesajda, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca düzenlenen Yaz kursları kapsamında Sıhhiye'deki merkez bina mescidinde Kuran kursu verileceği duyuruldu.

 

T24'ten Asuman Aranca'nın haberine göre, mesajda, 27 Haziran'da başlayacak kursa kadın, erkek, kız ve erkek çocuklarının katılımı için 15 Haziran tarihine kadar başvuru yapılması istendi.

 

Ankara Başsavcılığınca adliyede görevli hakim ve savcılar ile personele gönderilen mesajda, kursun, "Kuran Elifbası, Sureler ve Dini Bilgiler‘’ şeklinde planlandığı ve kadın, erkek, kız ve erkek çocuklarının ayrı ayrı kursa alınacağı belirtildi.

 

Mesajda şu ifadelere yer verildi:

"Diyanet İşleri Başkanlığınca "Yaz "Kursları" kapsamında Ankara Adliyesinde görev yapan Hakim, Cumhuriyet Savcısı ve personel ile çocukları için Adliyemiz Merkez bina mescidinde 27 Haziran tarihinden itibaren ‘’Kur-an Elifbası, Sureler ve Dini Bilgiler‘’ kursu planlanmıştır. Söz konusu kursa katılmak (Kadın-Erkek, Kız Çocuk-Erkek çocuk ayrı ayrı) isteyenlerin 15 Haziran 2022 gününe kadar bildirimde bulunarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Duyurulur."

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı