Kardeş Türküler'den canlı konser
Haber
23 Ocak 2021 - Cumartesi 19:19
 
Kardeş Türküler'den canlı konser
"Kardeş Türküler evden izleyebileceğiniz canlı konserle karşınızda!!"
Eğitim Haberi
Kardeş Türküler'den canlı konser

FERSUDE - 28. yılına giran Kardeş Türküler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 13 Şubat'ta "Sahneden Naklen" etkinlikleri kapsamında canlı yayınla konser vereceğini duyurdu. Konser, Moda Sahnesi'nde gerçekleştirilecek. 

 

Kardeş Türküler'in sosyal medya hesabından yatığı paylaşım şöyle: 

 

"Kardeş Türküler evden izleyebileceğiniz canlı konserle karşınızda!!

 

Pandeminin ardından evlerinden yaptıkları videolarla dinleyicileriyle buluşmaya devam eden Kardeş Türküler, bu kez naklen bir canlı yayınla konser vermeye hazırlanıyor.

 

Moda Sahnesi’nin “Sahneden Naklen” etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan bu konser, 28. Yılına giren Kardeş Türküler projesinin 2021’deki ilk konseri olacak. Kardeş Türküler bu konserde sosyal medyadan gelen sorulara da yanıt verecek.

 

İzleyiciler konser için en düşük bilet fiyatını seçebilecekleri gibi isterlerse Kardeş Türküler ve Moda Sahnesi’ni desteklemek üzere daha yüksek fiyatlardan bilet alabilecekler. Konser yurt içinden ve yurt dışından izlenebilecek."

 

Kardeş Türküler Twitter'da: "Kardeş Türküler evden izleyebileceğiniz canlı konserle karşınızda!! Pandeminin ardından evlerinden yaptıkları videolarla dinleyicileriyle buluşmaya devam eden Kardeş Türküler, bu kez naklen bir canlı yayınla konser vermeye hazırlanıyor. https://t.co/bybdneHEfS" / Twitter

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı